14/01/2024 Prachtige resultaten voor zowel de jeugd in Balen als de ouderen in Dilsen-Stokkem.

14/01/2024 Prachtige resultaten voor zowel de jeugd in Balen als de ouderen in Dilsen-Stokkem.

Afbeelding met persoon, buitenshuis, kleding, gras

Automatisch gegenereerde beschrijving

Door de structuur van de club werd er op 2 plaatsen gelopen, de tem de miniemen in Balen en vanaf cadet in Dilsen-Stokkem. Balen (VMOL) had een vernieuwde omloop op de rand van het vliegveld gelegen op de Keiheuvel. Lichte glooiingen in de heide omgeving werd het decor van mooie wedstrijden. In Dilsen-Stokkem waar men vanaf cadet aan de start stonden was een zeer vlakke parkloop. Het was vrij guur weer, de wind was zeer koud en is mee een tegenstander voor de atleten. Er werd goed gescoord door de atleten van de Meerhoutse Atletiek Vereniging. Er werden 3 medailles gehaald, een bronzen plak bij de jeugd pupillen meisjes met Lowiese Sneyers, een gouden plak voor Stefaan Cools bij de masters in de categorie M55 en een bronzen plak voor Zjef Ceunen bij de senioren. Maar iedereen had het top gedaan en tel zelf maar hoeveel top 10 plaatsen er waren…

Hieronder het verslag van de jeugd in Balen, geschreven door onze jeugdtrainer Sam Gebuers.

Op deze koude zondagochtend stonden onze atleten van de Meerhoutse Atletiek Vereniging klaar voor een topdag op het provinciaal kampioenschap in Balen.

Als eerste kwam Briek bij de kangoeroe jongens in actie. Hij liep een zeer attente wedstrijd. Wanneer de eindmeet in zicht kwam, was hij een waar duiveltje uit een doosje en sprintte hij nog een paar andere atleten voorbij, dit resulteerde in een knappe ereplaats.

Afbeelding met persoon, Menselijk gezicht, kleding, jasje

Automatisch gegenereerde beschrijving

Bij de benjamin meisjes was Jolien er klaar voor. Wel wat zenuwen voor de start, maar dat was voor niets nodig. Ze liep een mooie wedstrijd met een knap resultaat!

Afbeelding met buitenshuis, persoon, gras, schoeisel

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met gras, buitenshuis, persoon, hek

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met kleding, persoon, buitenshuis, jasje

Automatisch gegenereerde beschrijving

Bij de eerstejaars benjamin jongens stonden Joppe en Pablo klaar om onze club te verdedigen. Ze startten goed en konden hun plaats goed behouden! Knap gelopen jongens.

Afbeelding met buitenshuis, gras, persoon, schoeisel

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, gras, persoon, hek

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, persoon, gras, schoeisel

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, persoon, kleding, hek

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, persoon, kleding, Menselijk gezicht

Automatisch gegenereerde beschrijving

Bij de tweedejaars benjamin jongens stonden Jan, Teun en Tuur aan de start. Jan liep een dijk van een wedstrijd en dat resulteerde in een mooie 4de plaats. Teun die vooraf zeer zenuwachtig was, volgde Jan super goed en kwam slechts enkele seconden achter Jan over de finish. Tuur liep de hele wedstrijd met een lach op zijn gezicht. Hij heeft zich enorm geamuseerd en liep een heel knappe wedstrijd! Wij als trainers vinden het steeds geweldig dat onze atleetjes zoveel plezier hebben!

Afbeelding met buitenshuis, persoon, gras, schoeisel

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, persoon, schoeisel, boom

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, persoon, kleding, schoeisel

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met persoon, gras, buitenshuis, sport

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met gras, buitenshuis, persoon, sport

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met gras, persoon, buitenshuis, sport

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met persoon, buitenshuis, kleding, team

Automatisch gegenereerde beschrijving

Daarna was Morgane (nu wel juiste geschreven) had er enorm veel zin in. Ze nam een goede start en verdedigde haar plaats met al haar krachten. Dit lukte goed en resulteerde in een mooie 19de plaats! Knap.

Afbeelding met buitenshuis, persoon, boom, kleding

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, persoon, sport, schoeisel

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met persoon, kleding, buitenshuis, Menselijk gezicht

Automatisch gegenereerde beschrijving

Daarna stonden onze 4 zotte meiden van de pupillen aan de staart. Zij stonden klaar aan de start en misten hun start totaal niet. Lowiese was direct goed mee, gevolgd door Juliette, Trien en daarna Anna. Ze bleven goed hun plaats verdedigen en op het bergje gingen ze snel naar boven. Ze liepen allen een dijk van een wedstrijd. Lowiese werd knap 3de, Juliette 8ste, Trien 13de en Anna 15de!

Afbeelding met buitenshuis, persoon, schoeisel, kleding

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, persoon, kleding, schoeisel

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, persoon, boom, kleding

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met gras, buitenshuis, persoon, Sport

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met gras, buitenshuis, persoon, kleding

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met gras, sport, persoon, buitenshuis

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met persoon, kleding, buitenshuis, gras

Automatisch gegenereerde beschrijving

Bij de eerstejaars pupillen jongens werd onze club vertegenwoordigd door Leon en Zep. Ze waren goed weg aan de start. Zep liep een heel aandachtige wedstrijd en had nog een knappe sprint in de benen, wat resulteerde in een knappe 8ste plaats. Leon deelde zijn wedstrijd heel goed in en had op het einde nog een goed eindschot over, hij werd knap 14de.

Afbeelding met buitenshuis, persoon, sport, boom

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met gras, buitenshuis, persoon, hek

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met gras, buitenshuis, schoeisel, persoon

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, persoon, gras, boom

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met persoon, buitenshuis, kleding, gras

Automatisch gegenereerde beschrijving

De tweedejaars jongens Juul en Viktor waren de volgende. Juul maakte een goede start, Viktor startte iets behoudender en moest wat achtervolgen, maar we weten dat Viktor dit goed kan. Ze deelden hun race zeer goed in. Op het einde hadden beide atleten nog een goede spurt in de benen en dit zorgde knappe 7de plaats voor Viktor en een 10de plaats voor Juul!

Afbeelding met buitenshuis, persoon, boom, kleding

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, persoon, schoeisel, boom

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met gras, buitenshuis, persoon, hek

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met gras, persoon, buitenshuis, schoeisel

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met persoon, kleding, buitenshuis, Menselijk gezicht

Automatisch gegenereerde beschrijving

Daarna waren onze meiden van de miniemen aan de beurt. Ze wilden zo graag beginnen met lopen dat ze een reeks vroeger gestart waren. Ze hadden dus meegelopen bij de eerstejaars miniemen ipv de tweedejaars miniemen. Ze hebben een knappe wedstrijd gelopen en hebben gestreden voor wat ze waard waren met knappe resultaten als gevolg: Fee 14de, Marie 25ste en Lies 28ste! Knap gelopen dames!

Afbeelding met buitenshuis, boom, persoon, schoeisel

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, persoon, sport, schoeisel

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, gras, persoon, Individuele sporten

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, gras, persoon, racen

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, gras, persoon, hek

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met persoon, kleding, buitenshuis, jasje

Automatisch gegenereerde beschrijving

De laatste atleet die in actie kwam was niemand minder dan Alvaro. Hij pakte de race slim aan en startte snel om daarna een beetje gas terug te nemen om daarna vanaf het bergje weer vol door te gaan. Dit zorgde voor een knappe 21ste plaats.

Geen beschrijving beschikbaar.

Geen beschrijving beschikbaar.

Weer een topdag voor onze club! Alle atleten en ouders hebben hun beste beentje voorgezet en daar zijn wij trots op!

Jeugdtrainer Sam…

Verslag vanaf cadetten in Dilsen-Stokkem.

In Dilsen-Stokkem verdedigde de Meerhoutse atleten zich onder de vlag van de Neerpeltse Atletiekclub (SACN). Er werden mooie resultaten behaald en het waren onze 3 youngsters bij de cadetten met de 1ste jaars Arthur Horsmans en Lucas Binnemans en 2de jaar Senne Hendrickx die als eerst aan de bak moesten van de groep met in totaal 3050m voor de boeg. Senne miste bij de start de kopgroep en geraakte niet meer vooraan. Maar Senne bleef vechten voor elke plaats en kon nog terug komen naar plaats 6 in zijn categorie en plaats 9 algemeen. Arthur startte half in de groep maar kon niet beletten dat hij een paar plaatsjes verloor naar het einde toe. Ook Lukas kwam tot bij en over Arthur halverwege de wedstrijd. Het werd snel duidelijk dat vandaag Arthur niet de dag had van Soest. Lukas daartegen had een superdag, als laatste het veld in en constant bezig aan een mooie inhaalrace. Lukas eindigde 14de algemeen en 7de in zijn categorie. Weinig tellen nadien eindigde Arthur 15de algemeen en 8ste in zijn categorie. Mooi bezig mannen…

Afbeelding met persoon, kleding, buitenshuis, schoeisel

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met persoon, buitenshuis, sport, boom

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, persoon, sport, hek

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, boom, persoon, kleding

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, persoon, boom, sport

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, persoon, sport, boom

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met jasje, persoon, kleding, buitenshuis

Automatisch gegenereerde beschrijving

Stefaan Cools was goed gemotiveerd en vloog er volle bak in vanaf de start, deze wedstrijd bestond uit alle Masters boven de 50 jaar samen met de scholieren en de af te leggen afstand was 4500m. Door zijn snelle start liep Stefaan lang aan de leiding bij de Masters tot er halverwege er een Master tot en over Stefaan kwam, maar voor de tittel in zijn categorie M55 zag het er goed uit. Stefaan eindigde 2de algemeen bij de Masters en werd Provinciaal Kampioen in zijn categorie met ruime voorsprong. Stefaan is aan een zéér sterk seizoen bezig, na de 3de plaats op het BK neemt hij nu de gouden Provinciale plak mee naar huis. De trainingen en inzet lonen Stefaan…

Afbeelding met buitenshuis, persoon, gras, boom

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, persoon, boom, sport

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, boom, gras, persoon

Automatisch gegenereerde beschrijving

Voor Mieke Goetschalkx was het al even geleden (lees enkele jaren) dat zij aan de start stond van een wedstrijd. Mieke neemt en heeft haar tijd genomen om haar conditie terug op te bouwen. We zijn er nog niet maar deze wedstrijd is een mooie stap in de goede richting. Mieke startte half in de groep en voerde het tempo op naar het einde toe. Moe maar voldaan en vooral zonder pijn eindigde Mieke op de 8ste plaats waar ze dik tevreden mee was.

Afbeelding met buitenshuis, persoon, gras, boom

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, boom, persoon, sport

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, boom, persoon, gras

Automatisch gegenereerde beschrijving

Bij de senioren heren stonden er 3 atleten van SACN aan de start, met Laurens Vanderlinden, Jorne Vanherck en Zjef Ceunen. Het was Laurens die de direct de leiding nam met 5 atleten in zijn zog. Het tempo werd af en toe de hoogte ingejaagd door Laurens en dat het waren Mats Lunders en Jorne Vanherck die als eerste moesten lossen. Het was Zjef die het langst mee ging maar ook hij moest de rol lossen. Het was de ervaren lange afstandloper Mats Lunders die terug bij en over Zjef ging die zich ook nog moest reppen voor Jorne die duidelijk zijn tweede adem had gevonden. Zjef werd als 1ste jaars knap 3de voor Jorne die de zure 4de plek behaalde. Beiden keerde tevreden huiswaarts en kijken uit naar de volgende wedstrijd.

Afbeelding met buitenshuis, gras, persoon, boom

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, persoon, kleding, boom

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, boom, persoon, gras

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, boom, gras, schoeisel

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, persoon, schoeisel, sport

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met persoon, kleding, buitenshuis, Menselijk gezicht

Automatisch gegenereerde beschrijving

In de laatste wedstrijd die bestaat uit 2 categorieën de Junioren en Masters tot 50 jaar stonden er 3 atleten aan de start van de groep, met junior Sybe Veraghtert en de 2 masters Stijn Binnemans en Wannes Hendrick. Stijn had na de “Hel van Kasterlee” zijn nodige rust genomen en was een weekje terug bezig. Toch startte hij snel maar moest dit later een beetje bekopen met een aantal plaatsen. Sybe deed zijn eerste wedstrijd van het seizoen en deed het eerder rustig in de start. Dit werd beloond want Sybe kwam nog zeer dicht bij Stijn. Ook Wannes was paraat en kon in de laatste ronde nog een atleet van zich afhouden. Sybe behaalde de 6de plaats, Stijn 15de algemeen en 5de in zijn categorie M40 en Wannes werd 21ste algemeen en 9de in zijn categorie M45. Mooie strijd geleverd jongens…

Afbeelding met buitenshuis, boom, persoon, schoeisel

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met persoon, buitenshuis, kleding, schoeisel

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, persoon, boom, schoeisel

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, persoon, boom, schoeisel

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, boom, schoeisel, persoon

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, boom, persoon, sport

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, gras, boom, sport

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, boom, gras, persoon

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met buitenshuis, persoon, hek, boom

Automatisch gegenereerde beschrijving

Afbeelding met persoon, buitenshuis, kleding, person

Automatisch gegenereerde beschrijving

Coach Wouters Luc…